Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Bonus points 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Photo was added: Send gift  
Send gift ka1ta o 14. February 1993 (27), Tirana, Albania Was online about a month ago

Photo link:

Comments

Pictures may be commented by registered users only

boobi32 more than one month ago

Shum simpatike:)

ka1ta more than one month ago

flm

kushtrimi27 more than one month ago

Shumë e njohur ti me dukesh!

ka1ta more than one month ago

Miku im nermal qe miku miken e njeh

remahum more than one month ago

mbremeje te bukur<br />

sami39 more than one month ago

Persh<br />

ka1ta more than one month ago

Prsh.

kushtrimi27 more than one month ago

Gëzohem qe ke hyre, faleminderit shume prej teje. Shpresoje te jesh mir kudk qe je edhe ke me u kon. Te pershendes dukesh shume bukur ne foto.

ka1ta more than one month ago

Flm shum miku im.

erdon-1 more than one month ago

Hi, si po kalon?

ka1ta more than one month ago

Hi, mirë flm po ju ?

kushtrimi27 more than one month ago

Te pershendes nga zemra. Dukesh shume bukur.

ka1ta more than one month ago

Shum faleminderit për përshëndetje, gjithashtu dhe ti je i përshëndetur nga ana ime. <br /> Faleminderit dhe për kompliment.

learti more than one month ago

Shum faleminderit, edhe un gjithashtu ruaj respekt te vecant per ty

ka1ta more than one month ago

Flm

learti more than one month ago

Jo me patjeter ,por me mirsjellje dhe me respekt :)

ka1ta more than one month ago

Kam shum respekt per ty

learti more than one month ago

Nuk shpeton vetem me nje ‘flm’ por na thirr per kafe ;))

ka1ta more than one month ago

Pse patjeter duhet me qit kafe a ?

learti more than one month ago

Hahahaha ok me statusin tend mbi fjalen!

ka1ta more than one month ago

Aha flm per vazhdimin e thënies

learti more than one month ago

Fjal mund te jet mjalt mund te jet helem,pershendetje

ka1ta more than one month ago

Se di me çka e lidhe këtë thënie veq nejse. Përshëndetje

remahum more than one month ago

mirm

remahum more than one month ago

Mengjess

ka1ta more than one month ago

Pershendetje un e ndjej veten keq kur shkrun dikush e nuk ja kthej i bjen si nje lloj injorimi ama u bonen shum komente per ata skam shkrujt ma shum tpershendes.

remahum more than one month ago

Mir valla ska me ver naknaqi djeli

remahum more than one month ago

Prsh qapoban

ka1ta more than one month ago

Po rri valla koha e mir

remahum more than one month ago

Mirm

ka1ta more than one month ago

Mirmegjes

remahum more than one month ago

Inshalla gjith mon mir

ka1ta more than one month ago

Amin inshaAll-llah

remahum more than one month ago

Qapoban aje mir

ka1ta more than one month ago

Mir jam elhamdulilah

remahum more than one month ago

Mbrema

ka1ta more than one month ago

Mirmbrama

Your last rate:
You haven't rated any picture yet
Please rate the picture to learn its rating and number of votes
Photos
You see girls and guys in the age of 18 - 30 from USA